TAKİPTEYİM


     NOT: Reklam amaçli değildir. Nacizane tavsiyelerimdir. Umarım sizinde hoşunuza gider ve faydalanırsınız.

***

     Sizin ve çocuklarınız için eğlenebileceğiniz ve yeni bir hobi edineceğiniz bir youtube kanalını paylaşmak istiyorum. Hem çocuklarınızın becerileri gelişecek, hem keyifle izleyecekler. Sizde bu uğraş sayesinde stresinizi atacaksınız, ayrıca izlemesi de ayrı bir keyif veriyor. Hergün içeriği güncelleniyor ve ayrıca çok hoş şeyler ortaya çıkarmışlar. Oyun hamuru ile yapılanlar harika ve şaşırtıcı, izlemek için linkini veriyorum. Kanala abone olursanızda hergün güncel içeriği görebilir ve takipte kalabilirsiniz.
    Youtube kanal linkini tıkladığınız da direkt kanala ulaşabilirsiniz.
    Play Dough Village  https://www.youtube.com/channel/UCWXuOzzWfiWA1G0Cw6AERUA

 ***
     Yıllardir ingilizce ogrenmeye calisan birisi olarak :) son donemde takip ettigim ve yararli buldugum, ilk firsatta da tüm çevreme söylediğim, gerçekten ingilizceyi bana sevdiren, sıkılmadan dinlediğim Cengiz Hocadan bahsetmek istiyorum. Gercekten ingilizce ile başı belada olanların yararlanabileceği bir site.
   Alfabeden başlıyor ve ileri duzeye kadar evinizde özel ders alıyormuş gibi anlatıyor. Siteyi inceleyin içerisinde yararlanacağınız bir sürü kaynak bulacaksınız. Herkese şimdiden iyi öğrenmeler.
   Linkini veriyorum kolayca bulmaniz için.
http://bedavaingilizcedersler.com/   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder